Závody v Obřanech 29. 9. 2012

29.09.2012 17:52

VII. ročník Memoriálu Josefa Hladila se konal v sobotu 29. září 2012. Hrušečtí hasiči vyslali i letos své zástupce, aby změřili své síly v hasičském víceboji, který je modifikací disciplín TFA.

 

Z celkového počtu 47 závodníků se umístili takto:

Jan Kauf získal 33 místo, David Mixa byl na 15. místě. Nejlépšího umístění dosáhl náš již "ostřílený" závodník Martin Mixa. Celkově byl na 4. místě a v kategorii do 30 let dokonce na 2. místě. Kromě závodníků přjela do Obřan skupinka dalších šesti hasičů, kteří zde byli jako fandící doprovod. Slunečné počasí výrazně přispělo k soutěživé náladě, všichni účastníci memoriálu měli velmi pěkné časy a prožili hezké a přátelské odpoledne se svými kolegy z ostatních hasičských sborů.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.