Závody v Obřanech – 25. 9. 2010

26.09.2010 10:14

Sbor dobrovolných hasičů Brno-Obřany uspořádal v sobotu dne 25. září 2010 Memoriál Josefa Hladila. Jednalo se o V. ročník soutěže hasičské všestrannosti. V minulých letech jsme jeli do Obřan pouze jako diváci. Letos tomu bylo jinak. Dva hrušečcí hasiči (Martin Mixa a Drahomír Křejčíř) si závod vyzkoušeli a celou trasu, která byla velmi náročná na fyzickou kondici,  absolvovali bez vážnějších problémů.

 

Martin Mixa si vedl dokonce výborně. Celkový vítěz závodu byl rychlejší jen o pár vteřin a Martin skončil na skvělém devátém místě z celkového počtu 39 závodníků. Získal diplom a věcnou cenu, kterou mu předala starostka městské části. Za sebou nechal dokonce ostřílené závodníky, kteří soutěží již mnoho let a trasu s překážkami mají natrénovanou.

 

Martine, díky za skvělou reprezentaci našeho sboru!!!

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.