VIII. ročník Memoriálu M. Štefana – 7. 10. 2017

10.10.2017 19:09

Tato soutěž v disciplínách TFA se stala již neodmyslitelnou akcí v měsíci říjnu. Letos se v sobotu 7. října sjelo na prostranství za humna celkem 61 závodníků nejen z různých koutů Moravy, ale také z blízkého zahraničí. Zasoutěžit si totiž přijela skupina hasičů z Liptovské Tepličky a kolegové si nevedli vůbec špatně.

 

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích: muži do 35 let, muži nad 35 let, ženy a dorost. Právě poslední dvě kategorie začínají být stále více obsazené a to je znát na zvyšujícím se počtu závodníků. Na trati čekala hasiče řada náročných překážek, s nimiž se museli vypořádat v co nejlepším čase. Často o pořadí rozhodovaly vteřiny, protože konkurence při závodech je již docela veliká. Důležité však je, že nedošlo k žádnému zranění a všichni proběhli do cíle v pořádku.

 

Nejlepší čas na trati měl Michal Skřivánek z Rohatce, který si právem odvezl putovní pohár. Za Hrušky soutěžili: Jan Kauf, David Mixa, Filip Langer, Michal Halouzka a Sára Kaufová.

 

Foto zde.

Memoriál Matěje Štefana - 08. ročník - 07.10. 2017 (výsledky).pdf (423,4 kB)

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.