VII. ročník Memoriálu Matěje Štefana - 8. 10. 2016

15.10.2016 19:35

Závod jednotlivců se v letošním roce konal v sobotu 8. října. Poprvé se tato soutěž stala součástí „Ligy Moravské hasičské jednoty v TFA“.

 

Do Hrušek přijel rekordní počet závodníků. Na startovní čáru nastoupilo 61 hasičů ve čtyřech kategoriích (muži do 35 let, muži nad 35 let, ženy a dorost). Mimo pravidelných soutěžících přijela řada nových tváří. Díky účasti početné skupiny hasičů z partnerské Liptovské Tepličky se stal závod dokonce mezinárodním.

 

Za domácí hasiče soutěžili: Martin Mixa, David Mixa, Jan Kauf, Martin Šindler, Filip Langer, Jiří Hausner a poprvé v kategorii dorost i Sára Kaufová. Putovní pohár za nejlepší čas na trati si odvezl Libor Polák z Mokré.

 

Foto zde.

Výsledková listina - 07. ročník - 08. 10. 2016.pdf (424,1 kB)

  

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.