Valná hromada - 4. 1. 2014

07.01.2014 19:46

V sobotu 4. ledna 2014 se konala v sále Obecní hospody valná hromada MHJ HS Hrušky. Valná hromada schválila

  • zprávu o hodnocení činnosti sboru, jednotky a oddílu mladých hasičů
  • pokladní a revizní zprávu
  • plán činnosti
  • přijetí nových členů.

 

Došlo také ke změně ve složení výboru. Místostarostou byl zvolen Martin Mixa, noví členové výboru jsou Lubomír Blatný a Jiřina Křivinková. Revizní komise bude pracovat také v novém složení: Dagmar Navarová, Alena Kaufová a Eva Bubeníčková (st.).

 

Kromě členů sboru se valné hromady zúčastnila také celá řada hostů: prezident MHJ, předseda OV, hasiči z Křenovic, Nítkovic, Zbýšova, Obřan a Zastávky. Dále zástupci myslivců, RS Prudká, Honebního společenství, rybářů a také obecní kronikářka.

 

Prezident MHJ předal pěti členům sboru vyznamenání za aktivní účast na povodních v loňském roce. Starostovi sboru předal také stuhu na prapor. Malí hasiči zase obdrželi dort za první rok své činnosti.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.