Uklidíme Česko 18. 4. 2015

19.04.2015 14:04

Mladí hasiči z Hrušek se přihlásili k celostátní akci s názvem „Uklidíme Česko“. V rámci této dobrovolné aktivity se sešli v sobotu 18. dubna 2015, aby posbírali odpadky na území obce. 

Vedoucí mládeže rozdělili plochu Hrušek na čtyři sektory. Mladí hasiči losovali, do kterého týmu budou přiděleni. Čtyři skupinky (žlutí, modří, oranžoví a červení) dostaly mapu se zakreslením svého „revíru“ a vyrazily po deváté hodině do terénu. Každý tým vedli dva dospělí, kteří pomáhali s nošením plných pytlů a dozírali na bezpečnost „malých sběračů“. Pro svoz byl k dispozici malý traktor, který operativně odvážel plné pytle nepořádku.

I přes chladné a větrné počasí všichni vydrželi až do konce a nasbírali neuvěřitelných 160 kg odpadků. Odměnou byl teplý čaj a opékání špekáčků.

 

Foto z akce zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.