TFA Podolí - 20. 6. 2021

06.07.2021 14:56

Mladí hasiči byli v neděli 20. června 2021 na dětských závodech v disciplínách TFA v Podolí. Zátěžové překážky zvládli na výbornou, překonali dokonce i neskutečné vedro a možná sami sebe. Některé závodnice si dokonce sáhly až na hranici svých sil, ale rychlé osvěžení v cíli vše napravilo. Soutěžilo asi 120 dětí ve třech kategoriích (přípravka, mladší žáci a starší žáci). Zvítězil úplně každý, protože při celodenní teplotě nad 30 °C podali všichni závodníci neskutečný výkon. Každý soutěžící se ihned po doběhnutí ochladil zmrzlinou a doplnil potřebné tekutiny. Soutěžící:

 

Přípravka

Jan Bubeníček, Martin Šmíd a Emilie Vičarová

 

Mladší žáci

Lukáš Vičar, Radka Blatná, Anna Ambrožová, Karolína Krčková, Adam Randýsek, Samuel Unzeitlich, Šárka Zavadilová

 

Starší žáci

Nikola Blatná

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.