Tábor mladých hasičů 13. -27. 7.2019

02.10.2019 21:07

V půlce července jsme opět vyrazili tábořit do kempu Krkavec v Jižních Čechách společně s HS Zastávka. Letos byl poprvé tábor čtrnáctidenní a celý program byl ve znamení Piráti z Karibiku.

Nejrůznější hry, soutěže a úkoly doprovázely výlety po okolí. První týden pobytu jsme v Jindřichově Hradci navštívili státní hrad, starobylý mlýn a muzeum fotografií. Muzeum čokolády a pekelné podzemí jsme si o týden později prošli v Táboře.

Po celou dobu jsme si užívali nejrůznějších her, soutěží a úkolů. Nechybělo opékání špekáčků s kytarou, malování táborových triček, oblíbená zumba a přátelská atmosféra, která nás každý tábor doprovází.

Teplé letní počasí nám přálo, proto jsme si mohli užívat koupání v řece Nežárce a v blízkých Veselských pískovnách. Nežárku jsme také společně sjeli na kánoích.

Věříme, že všechny děti si z letošního tábora odvezly spoustu nových zážitků, dobrodružství, krásných vzpomínek, našly nové kamarády a rádi se s námi zase příští rok vydají zpestřit letní prázdniny.