Soptík 7. 12. 2013

09.12.2013 19:23

V sobotu 7. prosince uspořádalo Prezidium MHJ netradiční soutěž mladých hasičů-jednotlivců s názvem Soptík 2013. Do Zastávky přijelo změřit své síly celkem 11 mladých hasičů z Hrušek. Každý ze soutěžících obdržel Kontrolní list, do něhož rozhodčí na každém stanovišti zapisovali dosažené výsledky. Jednotlivé disciplíny: test z požární ochrany, grafické značky, rozvinutí hadice na cíl, topografie, test ze zdravovědy, uzlová štafeta, test z pravidel silničního provozu, člunkový běh, test z ochrany životního prostředí, morseova abeceda a šplh na laně. Soutěžit přijelo celkem 238 dětí z různých hasičských sborů.

 

Umístění:

  • 1. místo v kategorii Přípravka - Nikola Bubeníčková
  • 4. místo v kategorii Přípravka - Monika Myšková
  • 4. místo v kategorii Starší žáci - Sára Kaufová
  • 5. místo v kategorii Starší žáci - Tereza Košuličová

 

Na dalších pěkných místech se umístili i mladší žáci: Filip Kobzinek, Kristýna Palečková, Michal Myško, Lenka Müllerová, Jeanette Trnková, Nikola Kaufová a Nikola Blatná.

 

Všichni soutěžící obdrželi diplom a mohli si podle svého vlastního výběru odnést jednu z připravených cen.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.