Soptík 29. 11. 2014

30.11.2014 13:38

Letošní Soptík se konal v sobotu 29. listopadu. Na závod přijelo 11 mladých hrušeckých hasičů. Postupně plnili tyto disciplíny: test z požární ochrany, test z topografie, test ze zdravovědy, test z pravidel silničního provozu, test z ochrany životního prostředí, rozpoznávali grafické značky a prokazovali znalost morzeovy abecedy. Dalšími disciplínami byly uzlová štafeta, šplh na laně a člunkový běh (soutěžící obíhají dva kužely na dráze představující osmičku v daném časovém limitu a počítá se počet ukončených osmiček).

 

Soutěžící z Hrušek:

  • Přípravka - Štěpán Kropáček, Nikola Hegrová, Alex Hegr
  • Mladší žáci – Nikola Kaufová, Lena Müllerová, Kristýna Palečková, Michal Myška, Barbora Šindlerová
  • Starší žáci – Tereza Košuličová, Sára Kaufová, Filip Langer.

 

Všichni se umístili na pěkných místech a kromě diplomu si přivezli také drobné odměny. Skupinu doprovázeli vedoucí mládeže, členové sboru jako rozhodčí a fandit přijeli i rodiče soutěžících dětí.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.