Přebor MHJ v požárním sportu (ženy, muži, dorost) – 11. 6. 2017

12.06.2017 19:21

Přebor Moravské hasičské jednoty v požárním sportu v kategoriích ženy, muži a dorost proběhl v neděli 11. června 2017 v prostorách Sportovního areálu VUT Brno pod Palackého vrchem. Na přebor postoupila družstva ze čtyř okresů, celkem to bylo 10 týmů mužů, 7 týmů žen a 3 týmy dorostu. Soutěžilo se v těchto disciplínách: 100 m s překážkami – jednotlivci, štafeta 4 x 100 m s překážkami a požární útok s vodou. Aby měla družstva stejné soutěžní podmínky, byla pro požární útok použita jednotná japonská motorová stříkačka Tohatsu.

 

Za Hrušky soutěžily tři týmy:

  • Ženy (Marie Šmídová, Pavla Šmerdová, Petra Korábová, Eva Bubeníčková, Sára Kaufová, Alena Kaufová a Tereza Košuličová) – 4. místo;
  • Muži A (Martin Mixa, David Mixa, Lenka Štěpánková, Michal Halouzka, Jakub Vyhnánek, Filip Langer a Tomáš Brokeš) – 6. místo;
  • Muži B (Jan Kauf, Petr Horký, Darek Pernica, Luboš Blatný, Zdeněk Müller, Jaromír Konečný, Radek Hégr) – 10. místo.

 

Hrušecké ŽENY postupují na Mistrovství republiky, které se bude konat 9. září 2017 v Pardubicích.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.