Požár dřevníku 7.2.2008

14.08.2009 12:41

Ve čtvrtek dne 7. února 2008 se v Hruškách těšně před jednadvacátou hodinou rozezněla požární poplachová siréna. Důvodem výjezdu místní jednotky dobrovolných hasičů byl požár dřevníku a přilehlé hospodářské přístavby v blízkosti jedné z bytovek. Jednotka vyjela v počtu 8 mužů s vozidlem CAS 25. Příčinou požáru bylo vzplanutí udírny.

Hrušečtí hasiči požár zvládli vlastními silami. Na pomoc přijely i jednotky z Křenovic, Slavkova u Brna a Pozořic, ty však zůstaly v záloze a vývoj situace na místě požáru jen monitorovaly. Kolegové z Křenovic pouze provedli osvětlení místa světlometem z vozidla a podle potřeby doplňovali vodu do cisterny.

Požár byl zlikvidován v poměrně krátké době. Nikdo nebyl zraněn, došlo však k úhynu dvou psů.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.