Ostatky – 6. 2. 2016

07.02.2016 18:49

Letošní Ostatky se konaly již na počátku měsíce února, příprava však započala mnohem dříve. Dopolední průvod obcí měl rekordní počet masek, sešlo se v něm 71 dětí a dospělých. Přijela kapela Dambořanka, která hrála nejen při pochodu, ale místy také k tanci. Nechybělo krásné slunečné počasí, dobrá nálada a výborné občerstvení, které připravily hrušecké kuchařky a nabízely je kolemjdoucím maskám.

 

Večerní zábava se stala neodmyslitelnou kulturní akcí v naší obci. Svědčí o tom velký počet jejích návštěvníků. Hrála opět Dambořanka a hned od zahájení vytvořila v sále pohodovou a domácí atmosféru. V průběhu večera vystoupila taneční skupina Mamamia, kterou tvořily místní hasičky. O půlnoci vešel do sálu smuteční průvod a proběhlo hodnocení a rozloučení s minulým rokem. Kapela poté hrála až do pozdních nočních hodin.

 

Foto z akce.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.