Okresní kolo v požárním sportu - 2. 5. 2015

02.05.2015 19:18

Okresní kolo v požárním sportu mládeže se konalo v sobotu 2. května 2015 v Nítkovicích.

 

Mladí hasiči se utkali v těchto disciplínách:

  • Uzlová štafeta
  • Štafeta 4 x 60 m s překážkami
  • Požární útok.

 

Mimo mladých hasičů z Hrušek přijeli soutěžit i kolektivy z dalších sborů: Křenovice, Slavkov, Rašovice a nechyběli ani místní z Nítkovic. Deset družstev měřilo své síly sice na mokrém povrchu, ale bez deště. V závěru se objevilo i sluníčko. Čekání na výsledky si soutěžící vyplnili neplánovaným kulturním vstupem. Své zumba vystoupení předvedli mladí hasiči z Hrušek a také místní ukázali, že i jim je vlastní jiný pohyb než s hadicí a proudnicí.

 

Umístění hrušeckých družstev:

  • Mladší žáci (družstvo A) - 2. místo
  • Mladší žáci (družstvo B) - 6. místo
  • Starší žáci - 2. místo.

 

Družstva, která se umístila na prvních třech místech, postupují do krajského kola. To se bude konat v Brně v sobotu 13. června 2015. Hned dvě družstva z Hrušek se tedy poprvé utkají s ostatními na krajské úrovni.

 

Foto z akce zde.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.