Okresní kolo dospělých v požárním sportu – 21. května 2016

22.05.2016 10:34

V sobotu 21. května 2016 proběhlo na hřišti v Rašovicích Okresní kolo dospělých v požárním sportu. Připraveny byly dvě disciplíny: štafeta 4 x 100 m a požární útok. Soutěžit přijelo celkem 7 družstev mužů a 3 družstva žen z hasičských sborů okresu Vyškov.

 

Od loňského roku se schází a trénuje družstvo mužů z Hrušek. Letos se na závody poprvé připravovalo i družstvo hrušeckých žen. Jejich premiéra na hřišti dokonce přinesla nejlepší čas ve štafetě. Na přebor MHJ, který se bude konat 5. června 2016 v Brně, postupují obě družstva.

 

Výsledky a soutěžící:

 

Muži  – 2 . místo

 • Zdeněk Müller
 • Petr Horký
 • Lubomír Blatný
 • Libor Kobzinek
 • Darek Pernica
 • David Mixa
 • Filip Langer

 

Ženy – 2. místo

 • Alena Kaufová
 • Jana Kobzinková
 • Marie Šmídová
 • Eva Bubeníčková
 • Tereza Pospíšilová
 • Sára Kaufová
 • Tereza Košuličová

 

Foto z akce zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.