Okresní kolo 18. 5. 2013

19.05.2013 16:19

V sobotu 18. května 2013 proběhlo okresní kolo soutěží v požárním sportu v Nítkovicích. V dopolední části se utkala družstva mladších žáků (8 týmů) a starších žáků (4 týmy). Odpoledne zase patřilo dospělým, kdy soutěžila 2 družstva žen a 5 družstev mužů.

Malí hasiči z Hrušek vyrazili do Nítkovic také. Jednalo se o jejich první návštěvu soutěže. Chtěli se totiž podívat, jak se soutěží a případně si i něco vyzkoušet přímo na přípravené závodní trati. Vynikající soutěžní atmosféra vše změnila. Místo vyzkoušení se závodilo doopravdy, přestože některé disciplíny viděli a absolvovali úplně poprvé a bez tréninku. Ve štafetách 4 x 60 m se vystřídali všichni - od nejmladších předškoláčků až po ty větší děti. Požární útok se jim také velice povedl. Celkově se umístili na 7 místě. Domů si odváželi mimo svého prvního diplomu řadu zážitků, zkušeností a pocit z hezkého výletu do Nítkovic.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.