Nové Mlýny 8.3.2008

14.08.2009 12:45

Dne 8. 3. 2008 vyjela jednotka na pomoc při odstraňování škod, které způsobila vichřice Emma. Jednalo se o likvidaci poškozeného zařízení (karavan), který byl v areálu Jacht klubu Mušov. Na této akci se podílelo 7 členů výjezdové jednotky ve spolupráci s členy Vodní záchranné služby ČČK Nové Mlýny. Závěr akce byl zpestřen projížďkou na motorovém člunu a přátelským posezením.

Když naše jednotka v roce 2006 pomáhala při povodních v Jevišovce, nikoho nenapadlo, že se opět se členy vodní záchranné služby setkáme. Již tehdy byla navázána velmi dobrá spolupráce, která pokračuje a bude jistě přínosem pro obě strany. Vodní záchranáři jsou nejen profesionálové, ale také skvělá parta lidí, která je ochotna pomáhat všude tam, kde je to potřeba. Velmi rádi je přivítáme na oslavách 120. výročí založení našeho sboru (21. 6. 2008).

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.