Noční závody Šaratice 17. 9. 2016

19.09.2016 20:30

V sobotu 17. září 2016 proběhl XI. ročník noční soutěže „O putovní pohár starosty a velitele JSDH“ v Šaraticích. Tato soutěž je velmi oblíbená mezi dospělými hasiči a letos poprvé se zúčastnila i družstva z Hrušek. Jako první se na startovní čáru postavilo družstvo žen, poté soutěžili hrušečtí muži. Výčet soutěžících doplnil ještě jeden „výběrový“ tým Hrušky – Hleníky, který byl sestaven z hasičů z Hrušek a Křenovic, převážně mužskou sestavu doplnila i jedna žena.

 

Sestavení týmů

Ženy

Jana Kobzinková, Lenka Štěpánková, Alena Kaufová, Petra Korábová, Tereza Pospíšilová, Sára Kaufová a Martina Šupíková.

 

Muži

David Mixa, Martin Mixa, Petr Paleček, Víťa Boleráb, Filip Langr, Marek Novoměstský, Aleš Procházka.

 

Hrušky Hleníky

Jan Kauf, Lubomír Blatný, Libor Kobzinek, Darek Pernica, Zdeněk Müller. Tým doplnili za Křenovice Jaromír Konečný a Alena Floriánová.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.