Návštěva Slovenska 16. - 17. 7. 2016

21.07.2016 17:14

Na jaře letošního roku se uskutečnilo v Hruškách jednání se slovenskými kolegy z Liptovské Tepličky. Zájem o spolupráci mezi sbory byl potvrzen a první společnou akcí byla návštva Slovenska spojená s účastí na závodu v požárním sportu. Skupina dvanácti hasčičů vyrazila v sobotu 16. července poprvé za hranice. Po delší cestě proběhlo skvělé a srdečné přivítání a společný večer. Druhý den ráno následovala prohlídka Liptovské Tepličky, např. multifunkčního sportovního areálu a místní školy. Poté se všichni přesunuli do přírodního areálu, kde se konal závod. Hrušecké družstvo si vedlo skvěle i přesto, že trať byla připravena "do kopce". Před odjezdem nechybělo naplánování další společné akce, která se tentokráte uskuteční v Hruškách.

Foto z akce zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.