Memoriál Boženy Spáčilové – Křenovice 19. 6. 2016

21.06.2016 19:04

Soutěž mladých hasičů s názvem Memoriál Boženy Spáčilové je pravidelnou událostí v oblasti hasičského sportu. Letošní 11. ročník se konal v neděli 19. června v Křenovicích v areálu Sokolského sportovního hřiště. Pořadatelem byl nejen Hasičský sbor Křenovice, ale také MAS Slavkovské bojiště. Na akci byla poskytnuta finanční dotace prostřednictvím Prezidia MHJ.

 

Soutěžní disciplíny byl dvě: běh jednotlivců na 60 m s překážkami a požární útok. Na startovní čáru nastoupilo téměř 50 soutěžních družstev v kategoriích přípravka, mladší žáci a starší žáci. Týmy mladých hasičů přijely zejména z okresu Vyškov, nechyběli také zástupci z okresů Brno-venkov, Brno-město, Přerov a Třebíč. Účastníky závodu přijel pozdravit prezident Moravské hasičské jednoty pan Zdeněk Milan.

 

Družstvo s nejlepším časem v požárním útoku získalo Putovní pohár starosty obce Křenovice. Pohár za první místo v požárním útoku si odvezlo družstvo přípravky z Dražovic, družstvo mladších žáků z Moravských Málkovic a družstvo starších žáků Drnovice 1A. Krásné slunečné počasí doplnilo nejen soutěžní atmosféru, ale zejména setkání mladých hasičů s kamarády z ostatních sborů.

 

Umístění:

 

Požární útok – mladší žáci

  • Hrušky A – 14. místo
  • Hrušky B – 22. místo

 

Požární útok – starší žáci

  • Hrušky – 11. místo

 

Soutěž jednotlivců

  • Dominik Cenek (mladší žáci) – 17. místo
  • Tereza Košuličová (starší žáci) – 11. místo
  • Sára Kaufová (starší žáci) – 14. místo
  • Petra Korábová (starší žáci) – 16. místo

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.