Konference 10. 12. 2011

10.12.2011 19:07

V sobotu 10. prosince 2011 se konal již 6. ročník konference "Dobrovolní hasiči 21. století". Do posluchárny Fakulty chemické VUT se sjela celá řada hasičů. Za hrušecký sbor přijeli 4 zástupci. Na programu byla celá řada zajímavých a užitečných přednášek. Přítomní získali informace o požárním poplachovém plánu Jihomoravského kraje, o činnosti KOPIS HZS JMK, o způsobu vysílání jednotek PO k řešení mimořádných událostí a pravidlech pro rozesílání sms, o nové koncepci sjednocení vybavení zásahových automobilů, o výkonu služby leteckých záchranářů HZS, provádění trhacích prací a o dotačních titulech. Praktické ukázky byly věnovány poznatkům ze zásahu při požáru tržnice v Brně z počátku letošního roku.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.