Jiříkovice - 12. 6. 2021

06.07.2021 14:46

Prvním závodem po rozvolnění opatření byla soutěž mládeže v požárním útoku s netradiční štafetou, kterou uspořádali hasiči z Jiříkovic. V sobotu 12. června soutěžila dvě družstva v tomto složení:

Starší žáci

Bára Šindlerová, Denisa Halouzková, Dominik Cenek, Nikola Blatná, Eva Pohludková, Yeanette Trnková, Anna Vildová a Silivie Pišová. Vedoucí: Zdeněk Müller, instruktorka: Lenka Müllerová.

Mladší žáci

Karolína Krčková, Radka Blatná, Martin Šmíd, Jan Bubeníček, Adam Randýsek, Samuel Unzeitlich, Lucie Kobzinková a Vanda Lučanová. Vedoucí: Marie Šmídová a Martin Mixa.

Oba týmy si vedly skvěle. Starší žáci si přivezli pohár za první místo, mladší žáci za místo druhé. Je vidět, že se naši mladí hasiči na svůj první závod v tomto roce poctivě připravili. Nemalou měrou k tomuto vynikajícímu umístění přispěli naši vedoucí mládeže, kteří se jim věnují ve svém volném čase. Za to jim patří velké poděkování.