FIREDANCE 25. 3. 2017

26.03.2017 18:18

V letošním roce se poprvé mladí hasiči zúčastnili taneční soutěže FIREDANCE, která se konala v sobotu 25. března 2017 v Žabčicích. Hned napoprvé měl sbor Hrušky zástupce ve všech kategoriích. Během zimních měsíců totiž vyplnili volný čas před trénováním na soutěže v požárním sportu a poctivě se učili povinné společenské tance a také svoji volnou disciplínu.

 

Soutěžilo se v těchto tancích:

 • Přípravka – mazurka + volný tanec
 • Mladší žáci – polka, čača + volný tanec
 • Starší žáci a dorost – valčík, džajv + volný tanec

 

Všechny páry si vedly skvěle a obstály ve velké konkurenci. Jejich celkový počet byl letos rekordní a přiblížil se počtu 60. Některé páry se dokonce umístily na předních místech, všichni ostatní obdrželi ocenění za účast.

 

Za Hrušky soutěžili:

Přípravka:

 • Radka Blatná a Vanesa Pernicová – 4. místo
 • Michaela Pokladníková a Kristýna Štefanová – 3. místo

 

Mladší žáci:

 • Barbora Entlerová a Filip Kobzinek
 • Barbora Šindlerová a Dominik Cenek
 • Nikola Blatná a Eva Pohludková – 5. místo

 

Starší žáci:

 • Lenka Müllerová a Jakub Pokorný
 • Nikola Kaufová a Ondřej Buček

 

Dorost:

 • Sára Kaufová a Filip Langer – 2. místo
 • Petra Korábová a Michal Halouzka – 3. místo

 

Tato soutěž se sice konala již v minulých letech, ale doposud bez účasti hrušecké mládeže. Vše má svůj čas, a tak právě jubilejní 10. ročník byl zřejmě tím správným impulsem pro zapojení se do této zajímavé a netypické hasičské soutěže.

 

Foto z akce zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.