FIREDANCE 2022

27.03.2022 19:04

Hasičský sbor Žabčice uspořádal v sobotu 26. března 2022 taneční soutěž pro mladé hasiče FIRE DANCE. Do Žabčic, kde se tančilo již podesáté, přijelo soutěžit 39 párů všech věkových kategorií (přípravka, mladší žáci, starší žáci, dorost). Povinným tancem pro starší žáky byla polka a mambo, volný tanec si připravil každý sám. Porota hodnotila nejen tanec, ale také výběr hudby, originalitu kostýmu a především výraz.

Z Hrušek se sice v tomto roce připravovaly na soutěž pouze dva páry starších žáků, resp. dvě dívčí dvojice, jejich umístění však bylo vynikající. Taneční pár Nikola Blatná a Grácie Blaháková získal pohár za 2. místo, dívky Radka Blatná a Lucie Kobzinková se umístily na 5. místě.  Proto jim patří velké poděkování za výbornou reprezentaci našeho sboru.