Dětský den v Obřanech 1. 6. 2013

01.06.2013 18:30

V sobotu 1. června uspořádali hasiči z Obřan Dětský den. Devět malých hrušeckých hasičů se do Obřan vypravilo v doprovodu dospělých. Ihned po výjezdu z Hrušek se sice spustil prudký déšť, ale během cesty se počasí umoudřilo a umožnilo dětem prožít hezké odpoledne, částečně i se sluníčkem.

 

Na dvoře hasičské zbrojnice na ně čekala různá stanoviště. Po splnění úkolu dostaly děti žetony, za které si ve stánku nakoupily různé hračky, sladkosti nebo drobné dárkové předměty. Byla dokonce i tombola a některé děti si přivezly malou výhru. Chyběla jen prohlídka hasičské techniky, protože obě zásahová vozidla musela v době dětského odpoledne vyjet ke komplikovanému požáru. Asi největším zážitkem byl závěr v obřanském parku, kde byla nejoblíbenější atrakcí houpačka, na kterou se vešly všechny hrušecké děti.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.