Dětský den v Hruškách 31. 8. 2013

01.09.2013 08:38

Dětský den v Hruškách pořádá Obecní úřad Hrušky ve spolupráci s dalšími organizacemi již několik let před začátkem školního roku jako rozloučení s prázdninami. Hasiči si pro děti připravili na svém stanovišti malý závod. Úspěšné splnění jednotlivých disciplín bylo nejen potvrzeno razítkem na obvyklou kartičku, ale děti si odnesly i drobné předměty a sladkosti. Zájemci si mohli prohlédnout také hasičskou techniku – obě zásahová vozidla (DAF a Avia). V průběhu odpoledne byla připravena i ukázka požárního útoku, kterou předvedlo „sehrané“ družstvo mládeže. Představilo se již s kompletním vybavením pro požární sport a jejich nadšení se nejen líbilo, ale možná motivovalo i další děti k tomu, aby se v budoucnu také zapojily do oddílu malých hasičů.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.