Dětský den Hrušky 3. 9. 2011

04.09.2011 10:00

Dětský den v Hruškách se letos konal v sobotu dne 3. září a byl uspořádán jako rozloučení dětí s prázdninami. Pořadatelem byl Kulturní výbor Obecního úřadu Hrušky ve spolupráci s místními organizacemi a dalšími dobrovolníky.

 

Hasiči pro děti připravili malý hasičský závod. Na startu si účastníci závodu nasadili hasičskou helmu a poté překonávali různé překážky (běh s hadicí, přenesení prázdných hasicích přístrojů, průlez oknem, přechod přes lávku, slalom a hod míčkem do určeného prostoru).

 

Účastnící závodu obdrželi sladkou odměnu a malý dáreček dle svého výběru. Během celého odpoledne bylo krásné až horké počasí. Jako malé překvapení či zpestření hasiči kolem 16 hodiny stříkali z cisterny vodu na hřiště a dobrovolníci se mohli ochladit v tomto "uměle vytvořeném deštíku". Kdo vydržel, viděl i duhu, která se vytvořila krátce po spuštění vody.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.