Dětský den Hrušky 10. 9. 2017

12.09.2017 19:31

Hasičský sbor Hrušky se každoročně podílí na organizaci Dětského dne v Hruškách. Nejinak tomu bylo i letos - v neděli 10. září. Připravili malý hasičský závod, který zahrnoval přechod přes kladinu, běh mezi kužely a průlez tunelem. Za odměnu si děti mohly sáhnout do kapsičky Hasíka, kde na ně čekala sladká odměna. Většina z nich závod absolvovala v dětské zásahové helmě a k dispozici byl také zásahový kabát v dětské velikosti.

Novinkou bylo i prověření znalostí z dopravní výchovy, oblékání panáčků do uniforem hasiče, policisty a doktorky ze záchranky. Už mladší děti předvedly perfektivní znalost důležitých telefonních čísel a starší řešily správný postup a chování při dopravní nehodě na komunikaci.

 

Foto z akce zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.