Dětské TFA v Podolí – 13. června 2020

15.06.2020 19:38

V sobotu 13. června uspořádali hasiči z Podolí závod pro děti v disciplínách TFA.  Oddíl mladých hasičů z Hrušek vyrazil ve velkém počtu a zapojil se do všech tří kategorií. Za přípravku soutěžilo nejvíce dětí a pro řadu z nich to byl vůbec první závod. Silná podpora rodičů a diváků je motivovala k úžasným výkonům. To platilo i pro kategorii mladší žáci, kterých bylo sice o něco méně, ale na trati bojovali stejně statečně. U starších žáků, kteří jsou již zkušení závodnici, byly časy velmi podobné a všichni se umístili v první polovině.

Soutěžní atmosféru doplnilo krásné počasí s vysokými teplotami. Po vyhlášení výsledků se rozehřátí závodníci shromáždili u Tatry a nechali se dobrovolně postříkat vodou z cisterny.

Soutěžící:

Přípravka

 1. Martin Šmíd
 2. Nikolas Ponížil
 3. Anna Ambrožová
 4. Jan Bubeníček
 5. Vanda Lučanová
 6. Emilie Vičarová
 7. Daniela Pišová

Mladší žáci

 1. Radka Blatná
 2. Adam Randýsek
 3. Samuel Unzeitlich
 4. Lukáš Vičar

Starší žáci

 1. Nikola Blatná
 2. Dominik Cenek
 3. Silvie Pišová
 4. František Schossmeier
 5. Bára Šindlerová
 6. Jeanette Trnková

Foto zde.

Výsledky - přípravka.pdf (410,2 kB)

Výsledky - mladší žáci.pdf (424,4 kB)

Výsledky - starší žáci.pdf (413 kB)

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.