Branný závod v Nítkovicích 13. 9. 2014

18.09.2014 19:35

V sobotu 13. září 2014 se 14 našich mladých hasičů zúčastnilo branného závodu v Nítkovicích. Po trase dlouhé 5 km plnila družstva mladších a starších žáků úkoly (např. střelbu ze vzduchovky, rozvinutí hadice na cíl, určit topografické a dopravní značky, otázky ze zdravovědy a požární ochrany, rozpoznat hasičské nářadí, zatlouct hřebík, uvést raněného do stabilizované polohy či předvést fixaci kolena…).

Blátivý terén nebránil dětem předvést svoje znalosti a dovednosti, které se naučily.

 

Umístění:

 

Mladší žáci

  • Hrušky A – 14. místo z 35. (Nikola Bubeníčková, Monika Myšková, Denny Pospíšil)
  • Hrušky B – 21. místo z 35. (Nikola Kaufová, Jeanette Trnková, Dominik Cenek)
  • Hrušky C – 24. místo z 35. (Nikola Blatná, Kristýny Palečková, Michal Myška, Filip Kobzinek)

 

Starší žáci

  • 8. místo ze 17. ( Tereza Košuličová, Sára Kaufová, Filip Langer, Michal Halouzka)

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.