Branný závod v Nítkovicích 12. 10. 2013

12.10.2013 18:01

V sobotu 12. října 2013 uspořádal Hasičský sbor Nítkovice branný hasičský závod pro děti a mládež. Za Hrušky se zúčastnila 4 družstva mladých hasičů a v závěru si trať a úkoly vyzkoušelo i  jedno družstvo dospělých - vedoucích.

 

Výsledky:

  • přípravka 3. místo
  • mladší žáci 9. místo
  • starší žáci (I.) 9. místo
  • starší žáci (II.) 10. místo
  • vedoucí 1. místo.

 

Na trase družstva plnila různé úkoly (šlo např. o otázky ze zdravovědy, z požární oblasti, střelbu ze vzduchovky, hod granátem, průchod bludištěm, uzlování, zatloukání hřebíků apod.). Přípravka měla trať dlouhou 1 km, ostatní 4 km. Počasí sice soutěžícím přálo, ale terén byl velmi blátivý po nočním dešti. Všichni trať absolvovali bez úrazů, do cíle si však přinesli spoustu bláta na obuvi a oblečení.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.