Branný závod Prezidia MHJ – 19. 9. 2015

23.09.2015 18:23

Prezidium Moravské hasičské jednoty uspořádalo v sobotu 19. září 2015 již VII. ročník branného závodu kolektivů mladých hasičů. Organizaci celé akce zajistil Hasičský sbor Hrušky.

 

Do Hrušek přijelo soutěžit více než 200 dětí z 16 sborů. V kategoriích přípravka, mladší žáci, starší žáci, dorost a dorost-hosté se utkalo celkem 64 soutěžních týmů. Trasa závodu v délce 5 km (pro přípravku poloviční vzdálenost) vedla přírodním terénem a mladí hasiči měli možnost poznat jinou krajinu než v minulých letech. Na patnácti stanovištích (přípravka na šesti) plnili jednotlivé disciplíny a celá řada z nich velmi úspěšně.

 

Mladí hasiči z Hrušek vytvořili tato družstva:

 

Přípravka

Lucie Kobzinková, Nikola Hegrová, Radka Blatná, Michaela Pokladníková

 

Mladší žáci

Alex Hegr, Ondřej Buček, Štěpán Kropáček

Filip Kobzinek, Nikola Blatná, Dominik Cenek

Nikola Kaufová, Kristýna Palečková, Jeanette Trnková

Barbora Entlerová, Nikola Bubeníčková, Monika Myšková

 

Starší žáci

Michal Halouzka, Filip Langer, Tomáš Brokeš

Tereza Košuličová, Sára Kaufová, Lenka Müllerová

 

Branný závod dětí prověřil nejen jejich znalosti a dovednosti, ale především fyzickou kondici a spolupráci týmu při plnění jednotlivých úkolů. Krásné slunečné počasí doplnilo atmosféru celého dne a mladí hasiči si svůj den plně užili.

 

Foto z akce.

Výsledková listina: Branný závod MHJ 19. 9. 2015 (výsledková listina).pdf (244,9 kB)

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.