Branný závod 2. 11. 2019

10.11.2019 11:15

V sobotu 2. listopadu 2019 se konal v Zakřanech XI. ročník Branného závodu mládeže Moravské hasičské jednoty. Do Zakřan se sjelo 260 mladých hasičů, kteří soutěžili v kategoriích přípravka, mladší žáci, starší žáci a dorost.

 

Za Hrušky soutěžila dvě družstva starších žáků:

  1. Jeanette Trnková, František Schossmeier a Dominik Cenek
  2. Eva Pohludková, Denisa Halouzková a Silvie Pišová.

 

Na trati pro ně byla připravena tato stanoviště: dopravní značky, poznávání hasičského nářadí, hod na přesnost, uzlová štafeta, střelba ze vzduchovky, hod granátem, rozvinutí hadice na cíl, zdravověda, překonání volného prostoru, první pomoc, odhad vzdálenosti, slalom s míčkem na lžíci a topografické značky.

 

Všichni trať zvládli i ve velmi chladném počasí s občasným deštěm a domů si přivezli diplom a drobné ceny.

 

Fotky z akce zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.