Anketa Dobrovolní hasiči roku 2020

04.01.2021 17:47

Hasičský sbor Hrušky se přihlásil do 10. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku s preventivní akcí s názvem „Každý to zvládne“. Odborná porota posoudila přihlášku a celkovou činnost sboru a poslala nás do finále soutěže. O dalším umístění rozhodly hlasy příznivců a podporovatelů.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety se konalo 16. prosince 2020 v brněnské Zooner Bobyhall. Tento večer natáčela Česká televize a v jeho průběhu nechyběla účast patronů ankety (Petr Rychlý, Ondřej Vetchý a Ilona Czáková). Hudební vystoupení si připravili Bára Basiková, Monika Absolonová, Ilona Czáková, 4 Tenoři a skupina Kamelot. Vzhledem k protikoronavirovým opatřením se tohoto večera mohl bohužel zúčastnit pouze jeden zástupce sboru nebo jednotky.

Po pěti letech jsme se umístili v kategorii sbory dobrovolných hasičů opět na 1. místě za oblast jih Moravy. To nám přineslo finanční dar ve výši 80 000,- Kč na činnost sboru, skleněnou helmu, radiostanici a další drobné dary.

Moc děkujeme všem, kteří nám zaslali svůj hlas. Byl jich neuvěřitelný počet, tj. 1 072.

 

Foto zde.

Zpět

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.